Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ing.
J.V.M. (Jo) Aelmans
RT/CB

Bedrijfsadviseur / Onteigeningsdeskundige / Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur

jaelmans@aelmans.com
06 - 21 83 80 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Margraten, Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
E.H.E.J. (Eric) Horsmans
RM/RT

Beëdigd NVM-makelaar Wonen & Bedrijfsmatig Vastgoed / Register Taxateur / NWWI-taxateur

ehorsmans@aelmans.com
06 - 46 22 33 73

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
J.H.M. (Jan) Horsmans
RT

Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur / Bedrijfsadviseur / Pacht en Quota

jhorsmans@aelmans.com
06 - 50 50 30 05

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
A.A.M. (Adrie) van Oerle

Adviseur / Financieringsspecialist

 

Dhr. ing.
H.N.J.M. (Hub) Steins

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

hsteins@aelmans.com
06 - 20 39 78 03

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
G.A.P. (Guido) Hamers

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

ghamers@aelmans.com
06 - 53 22 63 85

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
J.P. (Hans) Verdonschot

Projectleider Bouw en Techniek / Adviseur Tuinbouw

 

Dhr.
R.J.H. (Richard) Vroonen
RM/RT

Beëdigd NVM-makelaar Wonen & Bedrijfsmatig Vastgoed / Register Taxateur / WOZ en NWWI-taxateur

rvroonen@aelmans.com
06 - 10 92 51 88

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Margraten

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ir.
R. (René) Sleutel

Projectleider Bouw en Techniek / Adviseur Tuinbouw

 

Dhr.
J. (Jos) Arts

Bouwkundige / Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu