Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ing.
J.V.M. (Jo) Aelmans
RT/CB

Bedrijfsadviseur / Onteigeningsdeskundige / Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur

jaelmans@aelmans.com
06 - 21 83 80 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Margraten, Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
E.H.E.J. (Eric) Horsmans
RM/RT

Beëdigd NVM-makelaar Wonen & Bedrijfsmatig Vastgoed / Register Taxateur / NWWI-taxateur

ehorsmans@aelmans.com
06 - 46 22 33 73

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
T. (Tonny) Kapteijns
avb

Ontwerper / Bouwkundige

 

Dhr.
J. (Jos) Arts

Bouwkundige / Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu

 

Dhr. ing.
J.H.M. (Jan) Horsmans
RT

Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur / Bedrijfsadviseur / Pacht en Quota

jhorsmans@aelmans.com
06 - 50 50 30 05

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ir.
H.P.T. (Harm) Arts

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

harts@aelmans.com
06 - 21 24 21 06

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
A.A.M. (Adrie) van Oerle

Adviseur / Financieringsspecialist

 

Dhr. ing.
H.N.J.M. (Hub) Steins

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

hsteins@aelmans.com
06 - 20 39 78 03

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
G.A.P. (Guido) Hamers

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

ghamers@aelmans.com
06 - 53 22 63 85

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ir.
C.J.M. (Harry) Horbach

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

hhorbach@aelmans.com
06 - 27 06 10 97

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen, Ubachsberg