Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ing.
J.V.M. (Jo) Aelmans
RT/CB

Bedrijfsadviseur / Onteigeningsdeskundige / Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur

jaelmans@aelmans.com
06 - 21 83 80 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Margraten, Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
J.H.M. (Jan) Horsmans
RT

Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur / Bedrijfsadviseur / Pacht en Quota

jhorsmans@aelmans.com
06 - 50 50 30 05

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
A.A.M. (Adrie) van Oerle

Adviseur / Financieringsspecialist

 

Dhr. ing.
H.N.J.M. (Hub) Steins

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

hsteins@aelmans.com
06 - 20 39 78 03

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
J.P. (Hans) Verdonschot

Projectleider Bouw en Techniek / Adviseur Tuinbouw

 

Dhr. ir.
R. (René) Sleutel

Projectleider Bouw en Techniek / Adviseur Tuinbouw

 

Dhr. ing.
F.H.M. (Frans) Schreurs

Adviseur Bouw en Milieu

fschreurs@aelmans.com
06 - 51 57 32 57

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
A.M.C.M. (Ton) Crasborn

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

tcrasborn@aelmans.com
06 - 53 58 89 39

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
G.E.J.M. (Guido) Nabben

Financieringsspecilialist

 

Dhr.
P.L.M. (Peter) Erkens

Agrarisch adviseur / Mediator

perkens@aelmans.com
06 - 51 22 88 36

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg