Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr.
T. (Tonny) Kapteijns
avb

Ontwerper / Bouwkundige

 

Dhr.
J. (Jos) Arts

Bouwkundige / Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling en Milieu

 

Dhr. ir.
H.P.T. (Harm) Arts

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

harts@aelmans.com
06 - 21 24 21 06

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
H.N.J.M. (Hub) Steins

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

hsteins@aelmans.com
06 - 20 39 78 03

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ir.
C.J.M. (Harry) Horbach

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

hhorbach@aelmans.com
06 - 27 06 10 97

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen, Ubachsberg

 

Dhr. ing.
F.H.M. (Frans) Schreurs

Adviseur Bouw en Milieu

fschreurs@aelmans.com
06 - 51 57 32 57

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
J.J.T. (Johan) van Selst

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

jvselst@aelmans.com
06 - 51 64 81 19

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
J.A.M. (Janine) Goertz-Habets

Adviseur Geluid / Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

 

Dhr. ing.
A.M.C.M. (Ton) Crasborn

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

tcrasborn@aelmans.com
06 - 53 58 89 39

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. MSc.
M.P.H. (Giel) Pouls

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling