Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ing.
J.V.M. (Jo) Aelmans
RT/CB

Bedrijfsadviseur / Onteigeningsdeskundige / Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur

jaelmans@aelmans.com
06 - 21 83 80 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Margraten, Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
E.H.E.J. (Eric) Horsmans
RM/RT

Beëdigd NVM-makelaar Wonen & Bedrijfsmatig Vastgoed / Register Taxateur / NWWI-taxateur

ehorsmans@aelmans.com
06 - 46 22 33 73

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
J.H.M. (Jan) Horsmans
RT

Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur / Bedrijfsadviseur / Pacht en Quota

jhorsmans@aelmans.com
06 - 50 50 30 05

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
R.J.H. (Richard) Vroonen
RM/RT

Beëdigd NVM-makelaar Wonen & Bedrijfsmatig Vastgoed / Register Taxateur / WOZ en NWWI-taxateur

rvroonen@aelmans.com
06 - 10 92 51 88

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Margraten

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
H.M.G. (Marcel) Overhof

Vastgoedadviseur

moverhof@aelmans.com
06 - 29 86 62 93

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal

 

Mevr.
L.J.S. (Lieke) Korvorst
RM/RT

Beëdigd NVM-makelaar Wonen / Register Taxateur / NWWI-taxateur

 

Mevr.
A.M.A.N. (Ans) Dummer-Huijnen
RT

NVM Kandidaat Makelaar Wonen / Register Taxateur

adummer@aelmans.com
06 - 23 55 73 79

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Margraten

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
B.G.H. (Bart) van den Berg
RM/RT

Beëdigd NVM Makelaar Wonen / Register Taxateur / NWWI-taxateur

 

Dhr. ir.
J.J.M. (Jack) Aelmans
MRE

Vastgoedadviseur Bedrijfs Onroerend Goed (BOG)

 

Dhr.
G.J. (Guus) de Bock
MSc MRE

Vastgoedadviseur Bedrijfs Onroerend Goed (BOG)

gdbock@aelmans.com
06 - 21 24 21 09

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel