Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ing.
J.V.M. (Jo) Aelmans
RM/RT

Bedrijfsadviseur / Onteigeningsdeskundige / Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur

jaelmans@aelmans.com
06 - 21 83 80 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
R. (Rene) Kroonen

Geotechnisch adviseur

rkroonen@aelmans.com
06 - 51 59 68 65

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
E.H.E.J. (Eric) Horsmans
RM/RT

Beëdigd NVM-makelaar Wonen & Bedrijfsmatig Vastgoed / Register Taxateur / NWWI-taxateur

ehorsmans@aelmans.com
06 - 46 22 33 73

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
H.N.J.M. (Hub) Steins

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

hsteins@aelmans.com
06 - 20 39 78 03

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
R.J.H. (Richard) Vroonen
RM/RT

Beëdigd NVM-makelaar Wonen & Bedrijfsmatig Vastgoed / Register Taxateur / WOZ en NWWI-taxateur

rvroonen@aelmans.com
06 - 10 92 51 88

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Margraten

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
B.G.H. (Bart) van den Berg
RM/RT

Beëdigd NVM Makelaar Wonen / Register Taxateur / NWWI-taxateur

bvandenberg@aelmans.com
077 - 208 31 66

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Panningen

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
A.A.M. (Adrie) van Oerle

Adviseur / Financieringsspecialist

 

Dhr. ir.
J.J.M. (Jack) Aelmans
MRE RT

Vastgoedadviseur Bedrijfs Onroerend Goed (BOG)

 

Dhr.
G.J. (Guus) de Bock
MSc MRE

Vastgoedadviseur Bedrijfs Onroerend Goed (BOG)

gdbock@aelmans.com
06 - 21 24 21 09

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
G.A.P. (Guido) Hamers

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

ghamers@aelmans.com
06 - 53 22 63 85

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel