Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ir.
H.P.T. (Harm) Arts

harts@pouderoyentonnaer.nl
06 - 21 24 21 06

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
J.V.M. (Jo) Aelmans
RM/RT

Bedrijfsadviseur / Onteigeningsdeskundige / Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur

jaelmans@aelmans.com
06 - 21 83 80 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
G.R.M. (Giel) Goertz

ggoertz@aelmans.com
06 - 51390760

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
M.J.P.G. (Marcel) van Hoek
RM / RT

Makelaar / Taxateur / Rentmeester NVR

mvhoek@aelmans.com
06 - 82 39 00 65

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
G.A.B. (Gerben) Hoogeveen

Adviseur veehouderij / specialist regelingen en rechten

ghoogeveen@aelmans.com
06 - 45 29 62 85

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr. ing.
M.M.A. (Marita) Kreuels

mkreuels@aelmans.com
06 - 23 50 40 09

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
S.E.E. (Stef) Limpens
BSc

Landelijk & Agrarisch vastgoed / Agrarisch adviseur

slimpens@aelmans.com
06 - 45 12 31 77

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
L. (Lesley) Ogg

logg@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. MSc.
M.P.H. (Giel) Pouls

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling 

 

Dhr.
M.F.E.W. (Martijn) Rengers

Ontwerper Landschap & Stedenbouw