Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ing.
J.V.M. (Jo) Aelmans
RM/RT

Bedrijfsadviseur / Onteigeningsdeskundige / Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur

jaelmans@aelmans.com
06 - 21 83 80 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr. ing.
E. (Evelyne) Coopmann

Senior adviseur milieu en ruimte

evelyne.coopmann@pouderoyen.nl
06 - 51 61 14 62

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr.
E.H.E.J. (Eric) Horsmans
RM/RT

Beëdigd NVM-makelaar Wonen & Bedrijfsmatig Vastgoed / Register Taxateur / NWWI-taxateur

ehorsmans@aelmans.com
06 - 46 22 33 73

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
H.N.J.M. (Hub) Steins

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

hsteins@aelmans.com
06 - 20 39 78 03

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
G.J. (Guus) de Bock
MSc MRE

Vastgoedadviseur Bedrijfs Onroerend Goed (BOG)

gdbock@aelmans.com
06 - 21 24 21 09

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
A.A.M. (Adrie) van Oerle

Adviseur / Financieringsspecialist

 

Dhr. MSc
W. (Werner) Stals

Architect/bouwkundig tekenaar

wstals@aelmans.com
06 - 51 05 77 70

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
G.A.P. (Guido) Hamers

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

ghamers@aelmans.com
06 - 53 22 63 85

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
J.P. (Hans) Verdonschot

Projectleider Bouw en Techniek / Adviseur Tuinbouw

 

Mevr. ing.
C.E.G. (Carry) Duysens

Bouwkundig tekenaar