Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ir.
R. (René) Sleutel

Projectleider Bouw en Techniek / Adviseur Tuinbouw

 

Dhr. ir.
H.P.T. (Harm) Arts

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

harm.arts@pouderoyen.nl
06 - 21 24 21 06

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
F.H.M. (Frans) Schreurs

Adviseur Bouw en Milieu

fschreurs@aelmans.com
06 - 51 57 32 57

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
B.G.H. (Bart) van den Berg
RM/RT

Beëdigd NVM Makelaar Wonen / Register Taxateur / NWWI-taxateur

bvandenberg@aelmans.com
06 - 53 54 86 52

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Panningen

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
J.J.T. (Johan) van Selst

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

jvselst@aelmans.com
06 - 51 64 81 19

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
R.J.H. (Richard) Vroonen
RM/RT

Beëdigd NVM-makelaar Wonen & Bedrijfsmatig Vastgoed / Register Taxateur / WOZ en NWWI-taxateur

rvroonen@aelmans.com
06 - 10 92 51 88

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Margraten

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
H.J.J.G.M. (Hans) Wolfs

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

hwolfs@aelmans.com
06 - 54 61 86 08

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr.
J.A.M. (Janine) Goertz-Habets

Adviseur Geluid / Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

 

Dhr. ing.
J.H.M. (Jan) Horsmans
RT

Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur / Bedrijfsadviseur / Pacht en Quota

jhorsmans@aelmans.com
06 - 50 50 30 05

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
S.J.M. (Silvie) Pasmans

Projectleider Milieu / Adviseur Asbest

spasmans@aelmans.com
06 - 27 32 10 65

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg