Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ing.
F.H.M. (Frans) Schreurs

Adviseur Bouw en Milieu

fschreurs@aelmans.com
06 - 51 57 32 57

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. MSc
W. (Werner) Stals

Architect/bouwkundig tekenaar

wstals@aelmans.com
06 - 51 05 77 70

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
J.J.T. (Johan) van Selst

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

jvselst@aelmans.com
06 - 51 64 81 19

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
H.J.J.G.M. (Hans) Wolfs

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

hwolfs@aelmans.com
06 - 54 61 86 08

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr.
J.A.M. (Janine) Goertz-Habets

Adviseur Geluid / Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

 

Mevr.
S.J.M. (Silvie) Pasmans

Projectleider Milieu / Adviseur Asbest

spasmans@aelmans.com
06 - 27 32 10 65

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg

 

Dhr. ing.
A.M.C.M. (Ton) Crasborn

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

tcrasborn@aelmans.com
06 - 53 58 89 39

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
J. (Jos) Keuren

Projectleider asbest

jkeuren@aelmans.com
06 - 23 93 57 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
G.E.J.M. (Guido) Nabben

Bedrijfskundig adviseur / Financieringsspecialist

 

Dhr.
H.M.G. (Marcel) Overhof

Kandidaat Register Makelaar Taxateur Wonen

moverhof@aelmans.com
06 - 29 86 62 93

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal