Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. MSc.
M.P.H. (Giel) Pouls

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

 

Dhr. drs.
L.M. (Loek) Riga

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

lriga@aelmans.com
06 - 12 58 42 45

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ir.
J. (Jo) Smeets

Adviseur Geluid 

 

Dhr. mr.
P.H.J. (Paul) Soogelee

Planjurist / Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

psoogelee@aelmans.com
06 - 22 29 65 76

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. drs.
S.J. (Sjoerd) van de Venne

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

svdvenne@aelmans.com
06 - 30 20 31 59

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
L.J.S. (Lieke) Korvorst
RM/RT

Beëdigd NVM-makelaar Wonen / Register Taxateur / NWWI-taxateur

 

Dhr. ir.
A.H.E. (Arjan) Sauren

Junior Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

asauren@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr.
A.A.M.E. (Andrea) Senden

Junior planjurist

asenden@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr. ir.
H.P.T. (Harm) Arts

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

harts@aelmans.com
06 - 21 24 21 06

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
A.M.A.N. (Ans) Dummer-Huijnen
RT

NVM Kandidaat Makelaar Wonen / Register Taxateur

adummer@aelmans.com
06 - 23 55 73 79

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Margraten

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel