Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr.
T. (Tonny) Kapteijns
avb

Ontwerper / Bouwkundige

tkapteijns@aelmans.com
06 - 53 75 29 76

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. drs.
H.P.T. (Henk) Ullenbroeck

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

henk.ullenbroeck@pouderoyen.nl
06 - 12 04 20 59

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
A.M.A.N. (Ans) Dummer-Huijnen
RT

NVM Kandidaat Makelaar Wonen / Register Taxateur

adummer@aelmans.com
06 - 23 55 73 79

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Margraten

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
H.M.G. (Marcel) Overhof

Kandidaat Register Makelaar Taxateur Wonen

moverhof@aelmans.com
06 - 29 86 62 93

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal

 

Dhr. ing.
J. (John) van de Ven

Adviseur duurzaamheid, energie en subsidies

 

Dhr.
H.C. (Stijn) van Hooff
KRMT

Kandidaat Register Makelaar Taxateur Wonen

svanhooff@aelmans.com
06 - 38 24 80 13

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Panningen

 

Dhr.
E.T.M. (Engelbert) de Bruijn
RT/RM

Makelaar Agrarisch & Landelijk Vastgoed / Register Taxateur / Rentmeester / Onteigeningsdeskundige

edebruijn@aelmans.com
06 - 57 12 01 72

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

 

Dhr. ing.
J.A.F. (Jeroen) van den Hout
RT/RM

Makelaar Agrarisch & Landelijk Vastgoed en Wonen / Register Taxateur / Rentmeester / Onteigeningsdeskundige

jvdhout@aelmans.com
06 - 20 54 70 45

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
S.E.E. (Stef) Limpens
BSc.

Vastgoed- en Agrarisch adviseur

slimpens@aelmans.com
06 - 45 12 31 77

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
B. (Bart) Pijs
RT/RM

NVM Makelaar Agrarisch & Landelijk vastgoed / Register Taxateur

bpijs@aelmans.com
06 - 23 77 67 98

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel