Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr.
K.B.M. (Koen) Albers

GIS-specialist / Adviseur Milieu

koen.albers@pouderoyen.nl
06 - 57 79 32 99

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr. Ir.
M.N. (Martijn) Barendse

Junior planoloog

 

Dhr. ir.
L.A.W. (Leander) van Berkel
bnt

Landschapsarchitect

 

Dhr.
S. (Sander) Bonants

Milieukundig begeleider

sbonants@aelmans.com
06 - 53 93 64 77

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
E.M.J. (Etienne) Borgers

Asbestinventariseerder

eborgers@aelmans.com
06 - 24 88 56 74

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg

 

Mevr. mr.
M. (Malou) Box

Juridisch adviseur

malou.box@tonnaer.nl
06-19 94 58 73

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Vught

 

Mevr. ing.
P.W. (Ester) van Geldorp

Senior Planologisch en Stedenbouwkundig adviseur

ester.vangeldorp@tonnaer.nl
06 - 51 75 45 94

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

 

Dhr. ing.
N. (Nick) de Geus

Planologisch adviseur / Tekenaar

nick.degeus@tonnaer.nl
06 - 44 84 54 17

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Vught

 

Dhr. ing.
C. (Conrad) Habets

Planner / werkvoorbereider / kwaliteitszorg

chabets@aelmans.com

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
J (Jako) Helder

Stedenbouwkundig tekenaar

jako.helder@pouderoyen.nl
024 - 322 45 79

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen