Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr.
E.T.M. (Engelbert) de Bruijn
RM/RT

Makelaar Agrarisch & Landelijk Vastgoed / Register Taxateur / Rentmeester / Onteigeningsdeskundige

edebruijn@aelmans.com
06 - 57 12 01 72

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

 

Dhr.
S.E.E. (Stef) Limpens
BSc.

Vastgoed- en Agrarisch adviseur

slimpens@aelmans.com
06 - 45 12 31 77

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
B. (Bart) Pijs
RT/RM

NVM Makelaar Agrarisch & Landelijk vastgoed / Register Taxateur

bpijs@aelmans.com
06 - 23 77 67 98

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
G.A.B. (Gerben) Hoogeveen

Adviseur veehouderij / specialist regelingen en rechten

ghoogeveen@aelmans.com
06 - 45 29 62 85

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr. ing.
M.M.A. (Marita) Kreuels

Agrarisch Adviseur Regelgeving

mkreuels@aelmans.com
06 - 23 50 40 09

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr.
E. (Emmy) Rutten

Administratieve ondersteuning

erutten@aelmans.com
0475 - 45 92 60

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr.
E.A.M. (Els) Sonnemans-Peeters

Administratieve ondersteuning

esonnemans@aelmans.com
0475 - 45 92 60

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr.
S. (Suzanne) Goeden

Administratieve ondersteuning

sgoeden@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr.
J. (Janine) Aalders

Administratieve ondersteuning

jaalders@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr.
F.L.J. (Froukje) Horsch-Gerets

Administratieve ondersteuning

fgerets@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg