Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ing.
J. (John) van de Ven

Adviseur duurzaamheid, energie en subsidies

 

Dhr. ir.
L.A.W. (Leander) van Berkel
bnt

Landschapsarchitect

 

Dhr. ing.
J (Jako) Helder

Stedenbouwkundig tekenaar

jako.helder@pouderoyen.nl
024 - 322 45 79

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr. ir.
G. (Gijs) van der Sman

Stedenbouwkundige

gijs.vd.sman@pouderoyen.nl
06 - 58 75 13 76

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Mevr.
E. (Emmy) Rutten

Administratieve ondersteuning

erutten@aelmans.com
0475 - 45 92 60

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr.
E.A.M. (Els) Sonnemans-Peeters

Administratieve ondersteuning

esonnemans@aelmans.com
0475 - 45 92 60

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr.
S. (Suzanne) Goeden

Administratieve ondersteuning

sgoeden@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr.
J. (Janine) Aalders

Administratieve ondersteuning

jaalders@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr.
F.L.J. (Froukje) Horsch-Gerets

Administratieve ondersteuning

fgerets@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr.
C.E.G. (Chantal) Lipsch-Senden

Administratieve ondersteuning

clipsch@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel