Medewerkers

 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 
stafdiensten
 

Dhr. ing.
A.M.C.M. (Ton) Crasborn

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

tcrasborn@aelmans.com
+31 (0)6 535 88 939

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr.
S. (Suzanne) Goeden

Administratieve ondersteuning

sgoeden@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. RM/RT
M.J.P.G. (Marcel) van Hoek

Register-Makelaar / Register-Taxateur

 

Dhr.
G.A.B. (Gerben) Hoogeveen

Agrarisch adviseur veehouderij

ghoogeveen@aelmans.com
+31 (0)6 452 96 285

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
J.H.M. (Jan) Horsmans

Beëdigd Rentmeester NVR / Registertaxateur

 

Dhr.
T. (Tonny) Kapteijns

Projectleider / Bouwkundige

tkapteijns@aelmans.com
+31 (0)6 537 52 976

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr. ing.
M.M.A. (Marita) Kreuels

Agrarisch adviseur

mkreuels@aelmans.com
+31 (0)6 235 04 009

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr. BSc
S.E.E. (Stef) Limpens

(Agrarisch) Vastgoedadviseur

slimpens@aelmans.com
+31 (0)6 451 23 177

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr. ing.
G.E.J.M. (Guido) Nabben

Agrarisch adviseur veehouderij / Adviseur Financieringsgilde

 

Dhr.
A.A.M. (Adrie) van Oerle

Kantoorleider Baexem / Coördinator agro-cluser

 

Dhr. RM/RT
B. (Bart) Pijs

Register-Makelaar / Register-Taxateur

 

Mevr.
E. (Emmy) Rutten

Administratieve ondersteuning

erutten@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ir
R. (René) Sleutel

Glastuinbouwadviseur

 

Mevr.
E.A.M. (Els) Sonnemans-Peeters

Receptioniste / administratief medewerkster

esonnemans@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
H.N.J.M. (Hub) Steins

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch adviseur

hsteins@aelmans.com
+31 (0)6 203 97 803

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
J.J.T. (Johan) van Selst

Adviseur Bouw, Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

jvselst@aelmans.com
+31 (0)6 516 48 119

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
J.A.C. (John) van de Ven

Adviseur tuinbouw / specialist energie

jvandeven@aelmans.com
+31 (0)6 537 06 841

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
J.P. (Hans) Verdonschot

Glastuinbouw / coördinator glastuinbouw

 

Mevr.
M. (Maud) Voost

Receptioniste / commercieel medewerkster binnendienst

mvoost@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem