Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ing.
J.V.M. (Jo) Aelmans
RM/RT

Bedrijfsadviseur / Onteigeningsdeskundige / Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur

jaelmans@aelmans.com
06 - 21 83 80 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
G.A.B. (Gerben) Hoogeveen

Adviseur veehouderij / specialist regelingen en rechten

ghoogeveen@aelmans.com
06 - 45 29 62 85

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr. ing.
M.M.A. (Marita) Kreuels

mkreuels@aelmans.com
06 - 23 50 40 09

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
S.E.E. (Stef) Limpens
BSc

Landelijk & Agrarisch vastgoed / Agrarisch adviseur

slimpens@aelmans.com
06 - 45 12 31 77

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
L. (Lesley) Ogg

logg@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
H.N.J.M. (Hub) Steins

hsteins@aelmans.com
06 - 20 39 78 03

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
J. (John) van de Ven

jvandeven@aelmans.com
06 - 53 70 68 41

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
A.A.M. (Adrie) van Oerle

Teamleider Agro / Strategisch adviseur / Projectmanager

 

Dhr. ing.
F.H.M. (Frans) Schreurs

Adviseur Bouw en Milieu

fschreurs@aelmans.com
06 - 51 57 32 57

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ir.
R. (René) Sleutel

Projectleider Bouw en Techniek / Adviseur Tuinbouw