Medewerkers

 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 
stafdiensten
 

Dhr.
B. (Bram) Abbink

MKB / veldmedewerker Bodem

babbink@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
S. (Sjoerd) Biesmans

Medewerker Bodem

 

Dhr. ing.
B. (Bas) Van den Bosch

Teamleider Bodem

bas@archimil.nl
+31 (0)6 427 02 822

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Asten

 

Dhr.
V.L. (Vincent) Burgers

Veldwerker

vburgers@archimil.nl
+31 (0)6 144 94 939

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Asten

 

Mevr. mr.
R.S. (Raisa) den Otter

Jurist Grondzaken

rdenotter@overwater-grondbeleid.nl
078 - 303 03 36

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Strijen

 

Dhr.
R.H.M.H. (René) Géron

Veldmedewerker

rgeron@aelmans.com
+31 (0)6 574 47 050

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
P. (Philippe) Groutars

Projectmedewerker bodem

pgroutars@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
G.A.P. (Guido) Hamers

Milieukundig adviseur

ghamers@aelmans.com
+31 (0)6 532 26 385

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
P.A.M. (Pieter) Heesakkers

Projectleider / veldmedewerker

pheesakkers@archimil.nl
0493 - 671 818

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Asten

 

Dhr.
L. (Leon) Hoek

Adviseur geluid

leon@nipamilieu.nl
+31 (0)6 300 31 327

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Mevr.
F.L.J. (Froukje) Horsch-Gerets

Administratief medewerker

fgerets@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
R.D.T. (Rowwen) Houben

Project medewerker

rhouben@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
T.M.J.P. (Toussaint) Huijnen

Veldmedewerker bodem

thuijnen@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr. MSc
J.J. (Jorn) Jager

Projectmedewerker ecologie

jjager@nipamilieu.nl
0412 - 655 058

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Mevr.
B.M.M. (Bernadette) Janssen

Administratief medewerker

bjanssen@archimil.nl
0493 - 671 818

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Asten

 

Mevr.
J.P.E.E. (Jessica) van Kempen - Mesterom

Projectleider

jvkempen@nipamilieu.nl
0412 - 655 058

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Dhr.
J.M.H. (Jos) Keuren

Projectleider asbest

jkeuren@aelmans.com
+31 (0)6 239 35 796

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
J.P.D. (Jerômé) Kroonen

Sondeer / Boormeester

jkroonen@aelmans.com
+31 (0)6 824 87 765

Werkzaam vanaf de locatie(s):

 

Dhr.
R.M.E. (René) Kroonen

Projectleider / bodemadviseur

rkroonen@aelmans.com
+31 (0)6 515 96 865

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
R.J. (Remco) van der Laan

Veldwerker

remco@nipamilieu.nl
0412 - 655 058

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Dhr.
J. (Jeroen) Maas

Planner

jmaas@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
R.H.H. (Rob) Meulepas

MKB / projectleider

rmeulepas@archimil.nl
+31 (0)6 427 02 820

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Asten

 

Dhr.
L. (Liaqat) Omid

Adviseur Geotechniek

lomid@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr. ing.
A.R. (Astrid) Oosterhof

MKB / projectleider

Astrid@nipamilieu.nl
+31 (0)6 171 11 856

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Dhr.
R. (Robert) Reinders

Veldwerker

robert@nipamilieu.nl
0412 - 655 058

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Mevr.
K.M.C.W. (Kelly) Salfischberger

Administratief medewerker

kelly@nipamilieu.nl
0412 - 655 058

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Mevr.
C.S.M. (Chantal) Samson

Administratief medewerkster

csamson@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
E.F.G.M. (Erik) Sonnemans

Senior sondeer / boormeester

eriksonnemans@aelmans.com
+31 (0)6 205 44 521

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
J.B.P. (Jan) van der Stroom

Projectleider

jan@nipamilieu.nl
+31 (0)6 536 38 878

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Dhr.
J.G.A. (Jan) Timmermans

Veldwerker

jtimmermans@archimil.nl
+31 (0)6 441 94 241

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Asten

 

Dhr. RT
J.R. (Rob) van der Kooij

Grondzakendeskundige

rvanderkooij@overwater-grondbeleid.nl
078 - 303 03 36

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Strijen

 

Mevr.
E.A.W. (Lies) van Rhijn

Administratief grondzakendeskundige

lvanrhijn@overwater-grondbeleid.nl
078 - 303 03 36

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Strijen

 

Mevr.
K.M. (Karin) van Veen

Projectmedewerkster Milieu

 

Dhr. ing.
J.A.C. (John) van de Ven

Adviseur tuinbouw / specialist energie

 

Mevr.
C.M.J. (Carlotte) van Venrooij

KMS / projectmedewerker

Carlotte@nipamilieu.nl
0412 - 655 058

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Dhr.
M.C.M. (Mathé) Verhoeven

MKB / R-DLP

mathe@nipamilieu.nl
+31 (0)6 531 25 706

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Dhr. ing.
J.A.A. (Hans) van Vliet

Projectleider

Hans@nipamilieu.nl
+31 (0)6 220 54 505

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Dhr. de heer ing.
H.J.J.G.M. (Hans) Wolfs

Milieukundig adviseur

hwolfs@aelmans.com
+31 (0)6 546 18 608

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg