Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr.
R. (Rene) Kroonen

Geotechnisch adviseur

rkroonen@aelmans.com
06 - 51 59 68 65

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
G.A.P. (Guido) Hamers

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

ghamers@aelmans.com
06 - 53 22 63 85

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
J. (Jos) Keuren

Projectleider asbest

jkeuren@aelmans.com
06 - 23 93 57 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr. ing.
J. (John) van de Ven

Adviseur Duurzaamheid, Energie en Subsidies

 

Dhr.
S. (Sander) Bonants

Milieukundig begeleider

sbonants@aelmans.com
06 - 53 93 64 77

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
C. (Conrad) Habets

Planner / werkvoorbereider / kwaliteitszorg

chabets@aelmans.com

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
J.P.D. (Jerôme) Kroonen

Veldmedewerker bodem

jkroonen@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr.
S.J.M. (Silvie) Pasmans

Projectleider Milieu / Adviseur Asbest

spasmans@aelmans.com
06 - 27 32 10 65

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg

 

Dhr.
A.P.M. (Ton) Reijnders

Projectmedewerker

treijnders@aelmans.com

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
D. (Dean) Stassen

Veldmedewerker Bodem

dstassen@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg