Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr.
R. (Rene) Kroonen

Geotechnisch adviseur

rkroonen@aelmans.com
06 - 51 59 68 65

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr. ing.
E. (Evelyne) Coopmann

Senior adviseur milieu en ruimte

evelyne.coopmann@pouderoyen.nl
06 - 51 61 14 62

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr.
G.A.P. (Guido) Hamers

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

ghamers@aelmans.com
06 - 53 22 63 85

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
H.J.J.G.M. (Hans) Wolfs

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

hwolfs@aelmans.com
06 - 54 61 86 08

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr.
S.J.M. (Silvie) Pasmans

Projectleider Milieu / Adviseur Asbest

spasmans@aelmans.com
06 - 27 32 10 65

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg

 

Dhr.
J. (Jos) Keuren

Projectleider asbest

jkeuren@aelmans.com
06 - 23 93 57 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
J. (John) van de Ven

Adviseur duurzaamheid, energie en subsidies

 

Dhr.
K.B.M. (Koen) Albers

GIS-specialist / Adviseur Milieu

koen.albers@pouderoyen.nl
06 - 57 79 32 99

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr.
S. (Sander) Bonants

Milieukundig begeleider

sbonants@aelmans.com
06 - 53 93 64 77

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
E.M.J. (Etienne) Borgers

Asbestinventariseerder

eborgers@aelmans.com
06 - 24 88 56 74

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg