Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr.
G.A.P. (Guido) Hamers

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

ghamers@aelmans.com
06 - 53 22 63 85

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
H.J.J.G.M. (Hans) Wolfs

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

hwolfs@aelmans.com
06 - 54 61 86 08

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr.
S.J.M. (Silvie) Pasmans

Projectleider Milieu / Adviseur Asbest

spasmans@aelmans.com
06 - 27 32 10 65

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg

 

Dhr. drs.
L.M. (Loek) Riga

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

lriga@aelmans.com
06 - 12 58 42 45

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr. ir.
K.E.J.M. (Kelly) Leers

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

kleers@aelmans.com
06 - 1050 41 34

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr. ing.
J. (John) van de Ven

Adviseur energie en subsidies

 

Dhr.
S. (Sander) Bonants

Milieukundig begeleider

sbonants@aelmans.com
06 - 53 93 64 77

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
E.M.J. (Etienne) Borgers

Asbestinventariseerder

eborgers@aelmans.com
06 - 24 88 56 74

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg

 

Dhr.
R. (Rene) Kroonen

Geotechnisch adviseur

rkroonen@aelmans.com
06 - 51 59 68 65

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr.
F.H.W.M. (Femke) Pakbier
BSc.

Junior Projectleider Milieu / Interne Kwaliteitsbewaking

fpakbier@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg