Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr.
R. (Rene) Kroonen

Geotechnisch adviseur

rkroonen@aelmans.com
06 - 51 59 68 65

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
G.A.P. (Guido) Hamers

Projectleider Milieu / Adviseur Bodem

ghamers@aelmans.com
06 - 53 22 63 85

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
J. (Jos) Keuren

Projectleider asbest

jkeuren@aelmans.com
06 - 23 93 57 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr. ing.
J. (John) van de Ven

Adviseur Duurzaamheid, Energie en Subsidies
Deskundig Inventariseerder Asbest (DIA)

 

Dhr.
H. (Hans) van Vliet

Projectleider & Vestigingsmanager Oss

hans@nipamilieu.nl
+31 (0)6 22 05 45 05

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Dhr.
C (Christian) Beunis

Project medewerker

christian@nipamilieu.nl

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Oss

 

Dhr.
S. (Sjoerd) Biesmans

Projectmedewerker

sbiesmans@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
S. (Sander) Bonants

Milieukundig begeleider

sbonants@aelmans.com
06 - 53 93 64 77

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
B. (Bas) van den Bosch

Projectleider & vestigingsmanager Asten

bas@archimil.nl
+31 (0)6 42 70 28 22

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Asten

 

Dhr.
V. (Vincent) Burgers

Veldwerker

vincent@archimil.nl
+31 (0) 14 49 49 39

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Asten