Medewerkers

 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 
stafdiensten
 

Dhr. ing.
J.V.M. (Jo) Aelmans

Bedrijfsadviseur / onteigeningsdeskundige / beëdigd rentmeester

jaelmans@aelmans.com
+31 (0)6 218 38 096

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
K.B.M. (Koen) Albers

Gis – specialist / milieuadviseur

kalbers@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 577 93 299

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr. ir.
H. (Harm) Arts

Senior adviseur ruimtelijke ontwikkeling & milieu

harts@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 212 42 106

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Asten, Nijmegen, Rosmalen

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
M.W.A. (Marjon) Bakermans-Van den Heuvel

Senior adviseur Ruimtelijke ontwikkeling

 

Dhr. ir.
M.N. (Martijn) Barendse

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

 

Dhr. mr.
C.R. (Roel) van den Berg

Junior juridisch adviseur

 

Dhr.
P.J.H. (Peter) de Bie bnt

Landschapsarchitect

pdebie@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 514 11 560

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr. BBA
G.J.P. (Guido) Bosmans

Rentmeester

guido@crijns-rentmeesters.nl
+31 (0)6 216 36 606

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Asten

 

Mevr.
E. (Emmy) Cadée

Rentmeester

 

Dhr. BBA
D.H.M. (Django) Coolen

Assistent rentmeester

 

Dhr. ing.
A.M.C.M. (Ton) Crasborn

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

tcrasborn@aelmans.com
+31 (0)6 535 88 939

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr. mr.
E.G.H. (Bianca) Göertz

Rentmeester NVR

 

Mevr.
S. (Suzanne) Goeden

Administratieve ondersteuning Rentmeesters & Makelaars

sgoeden@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
G.R.M. (Giel) Goertz

Projectleider / akoestisch adviseur / geluidsdeskundige

ggoertz@aelmans.com
+31 (0)6 513 90 760

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
J. (Jako) Helder

Tekenaar

jhelder@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 828 55 028

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Mevr.
E.M. (Emmy) Hendriksen

Senior adviseur omgevingsrecht

 

Dhr. BSc
E. (Ermin) Jagurdzija

Junior ontwerper landschap en stedenbouw

ejagurdzija@pouderoyentonnaer.nl
024 - 322 45 79

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr.
T. (Tonny) Kapteijns

Projectleider / Bouwkundige

tkapteijns@aelmans.com
+31 (0)6 537 52 976

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Rosmalen

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. mr.
M. (Maarten) Koopman

Senior adviseur omgevingsrecht

mkoopman@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 457 45 819

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen, Rosmalen

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. mr.
B. (Bram) Krajenbrink

Jurist omgevingsrecht

bkrajenbrink@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 305 70 298

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr. ir.
D. (Dominik) Kriska

Junior ontwerper landschap en stedenbouw

 

Dhr. mr.
S.A.R. (Sander) Lely

Senior Juridisch adviseur / bedrijfsjurist

slely@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 343 81 535

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Rosmalen, Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
E. (Eva) Louwerse

Adviseur milieu

 

Dhr.
J. (Jeroen) Meijers

Projectleider / akoestisch adviseur / geluidsdeskundige

 

Dhr.
R.P.E.F. (Rick) van Meurs

Adviseur Ruimtelijke ontwikkeling

 

Mevr.
A.F.J.M. (Anouk) van Oirschot

Administratief medewerker / medewerker binnendienst

avoirschot@aelmans.com
+31 (0)6 295 55 733

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Rosmalen

 

Dhr. MSc
M.P.H. (Giel) Pouls

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

 

Mevr.
B.A.E. (Bernadette) van Rijnsbergen

Officemanager

 

Mevr.
E. (Emmy) Rutten

Administratieve ondersteuning

erutten@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. Ir.
A.H.E. (Arjan) Sauren

Planoloog / Ontwerper Landschap

asauren@aelmans.com
+31 (0)6 105 83 015

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. mr.
Y. (Yuval) Schönfeld

Senior juridisch adviseur

yschonfeld@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 196 08 696

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr. ing.
F.H.M. (Frans) Schreurs

Adviseur Milieu, Ruimtelijke Ontwikkeling / Bouw

fschreurs@aelmans.com
+31 (0)6 515 73 257

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr. mr.
A.A.M.E. (Andrea) Senden

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / juridisch adviseur

asenden@aelmans.com
+31 (0)6 201 83 148

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
E.A.M. (Els) Sonnemans-Peeters

Receptioniste / administratief medewerker

esonnemans@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. MSc
W.H.G. (Werner) Stals

Architect

wstals@aelmans.com
+31 (0)6 510 57 770

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Rosmalen

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
H.N.J.M. (Hub) Steins

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch adviseur

hsteins@aelmans.com
+31 (0)6 203 97 803

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. mr.
T.A.A. (Tom) Thijssen

Juridisch adviseur

tthijssen@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 435 70 850

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Rosmalen, Ubachsberg

 

Dhr. drs
H.P.T. (Henk) Ullenbroeck

Senior adviseur milieu & leefomgeving

 

Dhr. ir.
L.A.W. (Leander) van Berkel bnt

Landschapsarchitect

lvanberkel@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 220 99 494

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Mevr.
M. (Marieke) van Beurden

Stedenbouwkundig en architectonisch ontwerper

mvanbeurden@pouderoyentonnaer.nl
073 - 303 27 00

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Rosmalen

 

Mevr.
E.E.M. (Evelyne) van Overbeek

Senior adviseur milieu & leefomgeving

 

Dhr. ing.
J.J.T. (Johan) van Selst

Adviseur Bouw, Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

jvselst@aelmans.com
+31 (0)6 516 48 119

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr. drs.
R. (Renate) van de Ven

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling & milieu

rvandeven@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 147 01 517

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen, Rosmalen

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. drs.
S.J. (Sjoerd) van de Venne

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

svdvenne@aelmans.com
+31 (0)6 302 03 159

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
B.H.C. (Björn) Weekers

Senior planologisch / stedenbouwkundig adviseur

bweekers@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 120 44 721

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Rosmalen

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
S.N.L. (Sabine) Wenno

Officemanager

 

Dhr.
G. (Geert) Willems

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

gwillems@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 171 62 802

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen, Rosmalen

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr. ir.
W. (Mireille) Winkelmolen

Senior adviseur strategisch omgevingsmanagement