Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ing.
H.N.J.M. (Hub) Steins

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

hsteins@aelmans.com
06 - 20 39 78 03

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. MSc
W. (Werner) Stals

Architect/bouwkundig tekenaar

wstals@aelmans.com
06 - 51 05 77 70

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr. ing.
E. (Evelyne) Coopmann

Senior adviseur milieu en ruimte

evelyne.coopmann@pouderoyen.nl
06 - 51 61 14 62

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr. ir.
H.P.T. (Harm) Arts

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

harm.arts@pouderoyen.nl
06 - 21 24 21 06

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
F.H.M. (Frans) Schreurs

Adviseur Bouw en Milieu

fschreurs@aelmans.com
06 - 51 57 32 57

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
A.M.C.M. (Ton) Crasborn

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

tcrasborn@aelmans.com
06 - 53 58 89 39

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
J.J.T. (Johan) van Selst

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

jvselst@aelmans.com
06 - 51 64 81 19

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
J.A.M. (Janine) Goertz-Habets

Adviseur Geluid / Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

 

Dhr.
G.R.M. (Giel) Goertz

Aankomend Technisch Adviseur Geluid

ggoertz@aelmans.com
0475 - 45 92 60

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. MSc.
M.P.H. (Giel) Pouls

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling