Medewerkers

 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 
stafdiensten
 

Dhr. ing.
J.V.M. (Jo) Aelmans

Bedrijfsadviseur / onteigeningsdeskundige / beëdigd rentmeester

jaelmans@aelmans.com
+31 (0)6 218 38 096

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
K.B.M. (Koen) Albers

Gis – specialist / milieuadviseur

kalbers@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 577 93 299

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr. ir.
H. (Harm) Arts

Senior adviseur ruimtelijke ontwikkeling & milieu

harts@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 212 42 106

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
M.W.A. (Marjon) Bakermans-Van den Heuvel

Rentmeester

marjon@crijns-rentmeesters.nl
+31 (0)6 215 63 171

Werkzaam vanaf de locatie(s):

 

Dhr. ir.
M.N. (Martijn) Barendse

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

 

Dhr. mr.
C.R. (Roel) van den Berg

Junior juridisch adviseur

 

Dhr.
P.J.H. (Peter) de Bie bnt

Landschapsarchitect

pdebie@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 514 11 560

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr. BBA
G.J.P. (Guido) Bosmans

Rentmeester

guido@crijns-rentmeesters.nl
+31 (0)6 216 36 606

Werkzaam vanaf de locatie(s):

 

Mevr.
E. (Emmy) Cadée

Rentmeester

emmy@crijns-rentmeesters.nl
+31 (0)6 155 25 916

Werkzaam vanaf de locatie(s):

 

Dhr. BBA
D.H.M. (Django) Coolen

Assistent rentmeester

django@crijns-rentmeesters.nl
+31 (0)6 577 74 877

Werkzaam vanaf de locatie(s):

 

Dhr. ing.
A.M.C.M. (Ton) Crasborn

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

tcrasborn@aelmans.com
+31 (0)6 535 88 939

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr. mr.
E.G.H. (Bianca) Göertz

Rentmeester NVR

bianca@crijns-rentmeesters.nl
+31 (0)6 213 16 720

Werkzaam vanaf de locatie(s):

 

Mevr.
S. (Suzanne) Goeden

Administratieve ondersteuning

sgoeden@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
G.R.M. (Giel) Goertz

Projectleider / akoestisch adviseur / geluidsdeskundige

ggoertz@aelmans.com
+31 (0)6 513 90 760

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
J. (Jako) Helder

Tekenaar

jhelder@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 828 55 028

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Mevr.
E.M. (Emmy) Hendriksen

Senior adviseur omgevingsrecht

 

Dhr. BSc
E. (Ermin) Jagurdzija

Junior ontwerper landschap en stedenbouw

ejagurdzija@pouderoyentonnaer.nl
024 - 322 45 79

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr.
T. (Tonny) Kapteijns

Projectleider / Bouwkundige

tkapteijns@aelmans.com
+31 (0)6 537 52 976

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. mr.
M. (Maarten) Koopman

Senior adviseur omgevingsrecht

 

Dhr.
B. (Bram) Krajenbrink

Jurist omgevingsrecht

bkrajenbrink@pouderoyentonnaer.nl
024 - 322 45 79

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Dhr. ir.
D. (Dominik) Kriska

Junior ontwerper landschap en stedenbouw

 

Dhr. mr.
S.A.R. (Sander) Lely

Senior Juridisch adviseur / bedrijfsjurist

slely@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 343 81 535

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Ubachsberg, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
E. (Eva) Louwerse

Adviseur milieu

 

Dhr.
J. (Jeroen) Meijers

Projectleider / akoestisch adviseur / geluidsdeskundige

jmeijers@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
R.P.E.F. (Rick) van Meurs

Adviseur Ruimtelijke ontwikkeling

rvmeurs@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 459 65 854

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Vught

 

Mevr.
A.F.J.M. (Anouk) van Oirschot

Administratief medewerkster / medewerker binnendienst

avoirschot@aelmans.com
+31 (0)6 295 55 733

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Vught

 

Dhr. MSc
M.P.H. (Giel) Pouls

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

 

Mevr.
B.A.E. (Bernadette) van Rijnsbergen

Officemanager

 

Mevr.
E. (Emmy) Rutten

Administratieve ondersteuning

erutten@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. Ir.
A.H.E. (Arjan) Sauren

Planoloog / Ontwerper Landschap

asauren@aelmans.com
+31 (0)6 105 83 015

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr. mr.
Y. (Yuval) Schönfeld

Senior juridisch adviseur

yschonfeld@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 196 08 696

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr. ing.
F.H.M. (Frans) Schreurs

Adviseur Bouw en Milieu

fschreurs@aelmans.com
+31 (0)6 515 73 257

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr. mr.
A.A.M.E. (Andrea) Senden

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / juridisch adviseur

asenden@aelmans.com
+31 (0)6 201 83 148

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Mevr.
E.A.M. (Els) Sonnemans-Peeters

Receptioniste / administratief medewerkster

esonnemans@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. MSc
W.H.G. (Werner) Stals

Architect

wstals@aelmans.com
+31 (0)6 510 57 770

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
R. (Rick) Stegeman

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

 

Dhr. ing.
H.N.J.M. (Hub) Steins

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch adviseur

hsteins@aelmans.com
+31 (0)6 203 97 803

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. mr.
T.A.A. (Tom) Thijssen

Juridisch adviseur

tthijssen@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 435 70 850

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg, Vught

 

Dhr. drs
H.P.T. (Henk) Ullenbroeck

Senior adviseur milieu & leefomgeving

 

Dhr. ir.
L.A.W. (Leander) van Berkel bnt

Landschapsarchitect

lvanberkel@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 220 99 494

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Nijmegen

 

Mevr.
E.E.M. (Evelyne) van Overbeek

Senior adviseur milieu & leefomgeving

 

Dhr. ing.
J.J.T. (Johan) van Selst

Adviseur Bouw, Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

jvselst@aelmans.com
+31 (0)6 516 48 119

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr. drs.
R. (Renate) van de Ven

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling & milieu

 

Dhr. drs.
S.J. (Sjoerd) van de Venne

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

svdvenne@aelmans.com
+31 (0)6 302 03 159

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
B.H.C. (Björn) Weekers

Senior planologisch / stedenbouwkundig adviseur

bweekers@pouderoyentonnaer.nl
+31 (0)6 120 44 721

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Vught

 

Mevr.
S.N.L. (Sabine) Wenno

Officemanager

 

Dhr.
G. (Geert) Willems

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

 

Mevr.
M. (Mireille) Winkelmolen

Senior adviseur strategisch omgevingsmanagement