Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ing.
H.N.J.M. (Hub) Steins

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

hsteins@aelmans.com
06 - 20 39 78 03

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ir.
H.P.T. (Harm) Arts

Senior Adviseur Ruimtelijke ontwikkeling & Milieu en Teamleider

harts@pouderoyentonnaer.nl
06 - 21 24 21 06

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ir.
L.A.W. (Leander) van Berkel
bnt

Landschapsarchitect

 

Mevr. mr.
E.M. (Emmy) Hendriksen

Senior Adviseur Omgevingsrecht

 

Dhr. drs.
H.P.T. (Henk) Ullenbroeck

Senior Adviseur Milieu & Leefomgeving

 

Dhr. mr.
S.A.R. (Sander) Lely

Senior Juridisch adviseur / bedrijfsjurist

slely@pouderoyentonnaer.nl
+31(0)6 - 34 38 15 35

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Nijmegen, Ubachsberg, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
F.H.M. (Frans) Schreurs

Adviseur Bouw en Milieu

fschreurs@aelmans.com
06 - 51 57 32 57

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. ing.
A.M.C.M. (Ton) Crasborn

Adviseur Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling / Juridisch Adviseur

tcrasborn@aelmans.com
06 - 53 58 89 39

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. MSc.
M.P.H. (Giel) Pouls

Adviseur Ruimtelijke Ontwikkeling

 

Dhr. ing.
J.J.T. (Johan) van Selst

Adviseur Bouw, Milieu en Ruimtelijke Ontwikkeling

jvselst@aelmans.com
06 - 51 64 81 19

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel