Medewerkers

Filter op werkveld
 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 

Dhr. ing.
J.V.M. (Jo) Aelmans
RM/RT

Bedrijfsadviseur / Onteigeningsdeskundige / Beëdigd Rentmeester / Register Taxateur

jaelmans@aelmans.com
06 - 21 83 80 96

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ing.
M.J.P.G. (Marcel) van Hoek
RM / RT

Makelaar / Taxateur / Rentmeester NVR

mvhoek@aelmans.com
06 - 82 39 00 65

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
S.E.E. (Stef) Limpens
BSc

Landelijk & Agrarisch vastgoed / Agrarisch adviseur

slimpens@aelmans.com
06 - 45 12 31 77

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
L. (Lesley) Ogg

logg@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
R.Y.H. (Régie) Sougnez
RM/RT

Register Makelaar / Register Taxateur

rsougnez@aelmans.com
06 - 82 29 72 84

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. ir.
J.J.M. (Jack) Aelmans
MRE RT

Vastgoedadviseur Bedrijfsmatig Onroerend Goed (BOG)

Register Taxateur Bedijfsmatig Vastgoed (BV)

 

Dhr.
E.H.E.J. (Eric) Horsmans
RM/RT

Beëdigd NVM-makelaar Wonen & Bedrijfsmatig Vastgoed / Register Taxateur / NWWI-taxateur

ehorsmans@aelmans.com
06 - 46 22 33 73

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
B.G.H. (Bart) van den Berg
RM/RT

Beëdigd NVM Makelaar Wonen / Register Taxateur / NWWI-taxateur

bvandenberg@aelmans.com
077 - 208 31 66

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Panningen

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
G.J. (Guus) de Bock
MSc MRE

Vastgoedadviseur Bedrijfsmatig Onroerend Goed (BOG)

gdbock@aelmans.com
06 - 21 24 21 09

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
M.J.T. (Marco) Roosen
RT

NVM makelaar Wonen en Agrarisch & Landelijk Vastgoed / Register Taxateur / NWWI Taxateur / Rentmeester / Onteigeningsdeskundige