Medewerkers

 
vastgoed
 
omgeving
 
milieu
 
agro
 
bouw
 
stafdiensten
 

Dhr. ing.
J.V.M. (Jo) Aelmans

Bedrijfsadviseur / onteigeningsdeskundige / beëdigd rentmeester

jaelmans@aelmans.com
+31 (0)6 218 38 096

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr.
J.J.M. (Jack) Aelmans

Adviseur Bedrijfsmatig Vastgoed

 

Dhr. MRE
N.J.R. (Roger) Beckers

Vastgoedmanager

rbeckers@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
M. (Myrthe) Beelen

Medewerker bedrijfsmatig onroerend goed

mbeelen@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr. RM/RT
B.G.H. (Bart) van den Berg

NVM Register-Makelaar / Register-Taxateur

 

Mevr.
N. (Natascha) Bisdom

Secretarieel en administratief medewerkster

 

Dhr.
G.J. (Guus) de Bock

Bedrijfsmakelaar

gdbock@aelmans.com
+31 (0)6 212 42 109

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
M. (Manouk) Boeren-Knetemann

Communicatiemedewerker

mboeren@overwater-grondbeleid.nl
+31 (0)6 125 25 375

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Strijen

 

Dhr. RM/RT
E.T.M. (Engelbert) de Bruijn

Beëdigd Rentmeester / Onteigeningsdeskundige / RM, RT

edebruijn@aelmans.com
+31 (0)6 571 20 172

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

 

Mevr.
E.J.D. (Evelien) Corbey

Register Makelaar / Register Taxateur Wonen

ecorbey@aelmans.com
+31 (0)6 353 11 210

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Panningen

 

Dhr. RMT
E.P.J.M. (Gied) Cuijpers

Bedrijfsmakelaar / -taxateur

gcuijpers@aelmans.com
+31 (0)6 110 15 254

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
R. (Rosanna) Drummen-Caddeo

Medewerker Bedrijfsmatig Onroerend Goed (BOG)

rcaddeo@aelmans.com
+31 (0)6 827 23 684

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
M.L.A. (Marly) Francken-Deckers

Administratieve ondersteuning

mfrancken@aelmans.com
077 - 208 31 66

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Panningen

 

Mevr.
T.A.M. (Tess) Glaesmaekers

Medewerker binnendienst

tglaesmaekers@aelmans.com
045 - 303 06 00

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal

 

Mevr.
S. (Suzanne) Goeden

Administratieve ondersteuning

sgoeden@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr. A-RMT
E.M.C. (Elise) Hillen-Diederen

Assistent Register Makelaar Taxateur

ediederen@aelmans.com
043 - 303 01 17

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Margraten

 

Dhr. RM/RT
M.J.P.G. (Marcel) van Hoek

Register-Makelaar / Register-Taxateur

 

Dhr. RM/RT
E.H.E.J. (Eric) Horsmans

Register-Makelaar- / Register-Taxateur

 

Dhr. ing.
J.H.M. (Jan) Horsmans

Beëdigd Rentmeester NVR / Registertaxateur

 

Dhr. RM/RT
J.A.F. (Jeroen) van den Hout

Register-Makelaar / Register-Taxateur

 

Mevr. A-RMT
A.M.J. (Anita) Jaminon-Savelberg

Binnendienst medewerkster

ajaminon@aelmans.com
045 - 303 06 00

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal

 

Mevr. RM/RT
L.J.S. (Lieke) Korvorst

NVM Register-Makelaar / Register-Taxateur

 

Dhr. ir.
J. (Jeroen) Krijgsman

Grondzakendeskundige, manager GAB

jkrijgsman@overwater-grondbeleid.nl
+31 (0)6 132 29 167

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Strijen

 

Dhr. BSc
S.E.E. (Stef) Limpens

(Agrarisch) Vastgoedadviseur

slimpens@aelmans.com
+31 (0)6 451 23 177

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

 

Dhr.
A. (Anthony) van de Loo

Aankomend Rentmeester / Makelaar LV

avanloo@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
D.A. (Dave) de Man

Systeembeheerder

ddeman@overwater-grondbeleid.nl
+31 (0)6 518 07 897

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Strijen

 

Dhr.
A.C.J. (Bart) van Oers

Rentmeester / Makelaar / Taxateur

 

Mevr.
A.F.J.M. (Anouk) van Oirschot

Administratief medewerkster / medewerker binnendienst

avoirschot@aelmans.com
+31 (0)6 295 55 733

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Vught

 

Mevr.
M.E. (Mara) op het Veld

Commercieel medewerkster binnendienst

mophetveld@aelmans.com
073 - 303 27 00

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Vught

 

Dhr.
H.M.G. (Marcel) Overhof

Vastgoedadviseur

moverhof@aelmans.com
+31 (0)6 298 66 293

Werkzaam vanaf de locatie(s):

 

Dhr. ing.
E. (Erik) Pekelder

Grondzakendeskundige

epekelder@overwater-grondbeleid.nl
+31 (0)6 514 96 722

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Strijen

 

Mevr.
B.J.J. (Beate) Pieters

Kandidaat Register Makelaar Taxateur

bpieters@aelmans.com
+31 (0)6 125 39 815

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal

 

Dhr. KRMT
R.M.H. (Ralph) Pijls

Kandidaat Register Makelaar Taxateur

rpijls@aelmans.com
+31 (0)6 575 92 343

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Voerendaal

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. RM/RT
B. (Bart) Pijs

Register-Makelaar / Register-Taxateur

 

Dhr.
N. (Nick) van der Pol

Commercieel medewerker binnendienst

nvanderpol@aelmans.com
073 - 303 27 00

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Vught

 

Dhr.
A.A.A. (Bram) van Poppel

Rentmeester

bvpoppel@aelmans.com
+31 (0)6 460 54 502

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Vught

 

Dhr.
R. (Richard) Prevoo

Technisch vastgoedbeheerder

rprevoo@aelmans.com
045 - 575 32 55

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. RT
M.J.T. (Marco) Roosen

NVM makelaar Wonen en Agrarisch & Landelijk Vastgoed / Register Taxateur / NWWI Taxateur / Rentmeester / Onteigeningsdeskundige

 

Mevr.
E. (Emmy) Rutten

Administratieve ondersteuning

erutten@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr.
M.E. (Maurice) Sangen

Taxateur Bedrijfsmatig Vastgoed

msangen@aelmans.com
+31 (0)6 306 38 440

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem, Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Mevr.
E.A.M. (Els) Sonnemans-Peeters

Receptioniste / administratief medewerkster

esonnemans@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Mevr.
R.Y.H. (Régie) Sougnez

Register Makelaar / Register Taxateur

rsougnez@aelmans.com
+31 (0)6 822 97 284

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Ubachsberg

Linkedin icoonBekijk mijn Linkedin-profiel

 

Dhr. mr.
A.P. (Arjan) van Delden

Grondzakenjurist

avandelden@overwater-grondbeleid.nl
+31 (0)6 573 14 600

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Strijen

 

Mevr.
D.M.H. (Debby) Verhaegen

Binnendienst medewerkster

d.verhaegen@aelmans.com
043 - 303 01 17

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Margraten

 

Mevr.
M. (Maud) Voost

Receptioniste / commercieel medewerkster binnendienst

mvoost@aelmans.com
0475 - 459 260

Werkzaam vanaf de locatie(s):
Baexem

 

Dhr. RM/RT
R.J.H. (Richard) Vroonen

NVM Register-Makelaar / Register-Taxateur